Голема Австралиска турнеја на Здравко Чолиќ! - Влезниците се веќе во продажба!

Не пропуштајте ги спектакуларните концерти на Здравко Чолиќ во Австралија и Нов Зеланд.

Голема Австралиска турнеја на нај популарниот пејач на територијата на поранешна Југославија Здравко Чолиќ.

Здравко Чолиќ е еден од ретките пејачи кој успеа да остане на врвот на својата кариера и покрај големиот број млади музички ѕвезди кои се појавија во последниве години на просторите на Балканот.

Здравко Чолиќ во месец Мај 2017 ќе има турнеја во Австралија и Нов Зеланд.

Билетите се веќе во продажба и како што велат организаторите бргу се распродаваат, затоа доколку сакате да бидете дел од големите спектакуларни концерти на Здравко Чолиќ побрзајте и купете си билети.

Бројот на ВИП влезници е ограничен.

Редоследот на концертите и линкови од каде можете да си обезбедите влезница се следниве:

Четврток 11 Мај  - SKYCITY Theatre, AUCKLAND

Сите возрасти

Влезници: https://goo.gl/n5JxPh
Влезници: 0800 842 538

Сабота 13 Мај - Festival Hall, MELBOURNE
Сите возрасти
Влезници на: https://goo.gl/4wqeig
Влезници на: 13 61 00

Петок 19 Мај  - Darling Harbour Theatre, SYDNEY
Сите возрасти
Влезници на: https://goo.gl/XUvcMP
Влезници на: 13 28 49

Сабота 20 Мај  - Max Watt's, BRISBANE
Само +18
Влезници на: https://goo.gl/uodNqD
Влезници на: 1300 762 545Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top