И ѕидовите ги следат облините на Мелита

Сепак, очигледно дека таа не е најзадоволна од некои делови на своето тело, па знае да прибегне кон невешто фотошопирање.

Македонската водителка Мелита Ракичевиќ постојано се фали дека води сметка за својот изглед, а тоа летово можевме да го забележиме и од бројните бикини фотографии.

Сепак, очигледно дека таа не е најзадоволна од некои делови на своето тело, па знае да прибегне кон невешто фотошопирање. Доказ за тоа се следните неколку фотографии, иако и ако добро се загледате во сликите објавени на нејзините профили сигурно ќе најдете и други.

Сликите се секако лоши, но Мелита сепак изгледа одлично, нејзе и онака не и треба фотошоп.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top