Исчезна Македонка во Мелбурн на Велики Петок

Полицијата апелира до јавноста за помош за да помогне да се најде исчезнатата жена Хелен Божиновски..

48-годишната последен пат беше видена на нејзината домашна адреса на Farmington Road во Мернда синоќа.

Полицијата и семејството се загрижени за нејзината состојба.

Полицијата објави слика на Хелен во надеж дека некој може да има информации за нејзината моментална локација.

Секој кој има информации за Хелен се моли да ја контактира полициската станица во Мернда на 9216 1200.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top