Kекеновски: Ќе одговараат ли пратениците за измама? Што се чека

Фејсбук статус на Јове Кекеновски.

СИНДРОМ ,,БОНЕВА”
Ќе одговараат ли пратениците за злоупотребата со патните трошоци?
Членот 355 од Кривичниот Законик – ,,Измама во службата”, е мошне дециден и јасен.
Што се чека?Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top