Клиниката Жан Митрев врши тестирање за ковид-19 во домашни услови

Во услови на прогласена пандемија од ковид-19, Клиниката Жан Митрев непречено нуди здравствени услуги за сите пациенти и ги превзема сите мерки и протоколи за заштита на пациентите и вработените..

– За оние кои не можат да дојдат во клиниката имаме нова услуга- земање на примерок за испитување на ковид-19 во домашни услови. 

Термин може да закажете во период од 7 до  20 часот секој работен ден, а за викенд од 7 до 15 часот, преку телефонскиот број: 02/3091 484 или преку електронската пошта: [email protected]


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top