КОСОВСКИОТ „РАМБО“: Харадинај се степа со баба на говорница

Откако не успеа да се справи со неа, побара од телохранителите да му помогнат:.

За време на свеченоста 140 години од призренската лига косовскиот премиер Рамуш Харадинај не го бендиса говорот на една постара госпоѓа па влезе во физичка пресметка со неа.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top