Линдзи Лохан си отиде кај мајка и

Бунтовната млада актерка нема да се врати во станот во кој претходно живеела, туку ќе се пресели во семејната куќа кај мајка и и сестра и..

По 90 дена поминати на клиника за рехабилитација Линдзи Лохан отиде кај својата мајка.

Бунтовната млада актерка нема да се врати во станот во кој претходно живеела, туку ќе се пресели во семејната куќа кај мајка и и сестра и.
- Горда сум на неа. Ќе се врати во семејната куќа во Њујорк, во која и порасна. Овде ќе биде во кругот на семејстово, ќе ја поддржуваме и ќе и дадеме сила да издржи. Мора да започне нов живот – рекла нејзината мајка Дина Лохан додавајќи дека и е потребно многу љубов која сега може да ја добие само од семејството.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top