Лука Модриќ ужива со манекенка

Лука Модриќ беше фатен во друштво на русокоса девојка во ноќен клуб во Лос Анџелес..

Фудбалерот на Реал Мадрид, Лука Модриќ е воЛос Анџелес каде се подготвува за новата фудбалска сезона, но наоѓа време и за себе.

Лука Модриќ беше фатен во друштво на русокоса девојка во ноќен клуб во Лос Анџелес.

Убавата девојка се вика Дајана Гудиќ која веќе подолго време живее и работи во САД како водителка и модел.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top