Марсијал си ја отвори душата: Направив голема грешка, се извинувам!

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Ентони Марсијал, јавно и се извини на неговата девојка со која е пред свадба, Мелание да Круз..

Тони Марсијал наводно бил фатен во неверство со моделот Малика Семиши, па за скандалот да не се прошири, неговата свршеница решила да му прости, па тој најде простор да и се извини пред цела јавност.

Целата ситуација со Марсијал се случувала во декември, нешто за кое се шпекулираше, но сепак не излезе се на виделина.

Сега медиумите претпоставуваат дека ова извинување на Марсијал на социјалните мрежи, се должи токму на неговото неверство кон неговата девојка.

„Направив голема грешка, сега се извинувам“, стоеше натписот под оваа слика подолу.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top