Маж си ја избоде сопругата среде Скопје

Маж во центарот на Скопје, со нож ја прободел својата сопруга, а по инцидентот побегнал во непознат правец, известува Канал 5. 

Прободената жена со возило на итна помош повикано од соседите е однесена во Градската болница.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top