Меланија Трамп и Брижит Макрон на средба во Париз

Меланија и Доналд Трамп беа во официјална посета на Франција за да бидат дел од одбележувањето на стогодишнината од крајот на Правата светска војна..

Славниот пар беше поканет на ручек во Елисејската палата со Емануел и Брижит Макрон.48-годишната прва дама на САД изгледаше префинето во темен комплет од Ботега Венета и црни салонки од Кристијан Лобутин. Црните ракавици и модерната интерпретација на француската пунџа беа силни компоненти во стајлингот на Меланија.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top