Метеж на Табановце и Богородица

Од Авто мото сојуз на Македонија информираат дека интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е зголемен, а сообраќајот се одвива непречено, пo суви коловози..

Зголемена фрекфенција на возила има на граничните премини Табановце и Богородица.

Од Авто мото сојуз на Македонија информираат дека интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е зголемен, а сообраќајот се одвива непречено, пo суви коловози.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top