Милчин „удри“ по Заев и ДУИ

Фејсбук статус на Владимир Милчин.

Не дека не сум начитан, но за ова веќе немам зборови! 

Нема збор кој ќе ја опфати количината на злото и дрскоста на општинскиот советник на ДУИ кој како да има карт бланш од Ахмети да се мајтапи со градот и со државата. 

Тендерот мора да се поништи, а дивоградбата да му се урне! Заев е на потег! Напиша на својот Фејбук профил Владимир Милчин.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top