Напиток кој ќе ве ослободи од високиот притисок и холестеролот

На време погрижете се за своето здравје. Со неколку едноставни и достапни состојки подгответе магичен напиток против висок притисок и холестерол..

Потребни состојки:

– 1 дл сок од домати (домашен свежо цеден)

– лажица исецкан магдонос

– половина лажичка лук во прав

– лажица маслиново масло

Сите состојки добро измешајте ги и напитокот пијте го наутро на празен стомак.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top