ОД КОГО ТРЕБА ДА СЕ СРАМАТ ЉУБАНЧАНИ?

Фејсбук статус на Јове Кекеновски.

На претходните избори тајфата на Јохан на мојот митинг во село Љубанци напиша парола ,,Јове не го срами Љубанци" (или беше ,,Јове не го валкај..." се исто е). 

После се што излезе на површина и oна кое допрва што ќе излегува јавно ги прашувам истите тие недоквакани и бедни извршители кои го сторија неделото. 

КОЈ ОД КОГО ТРЕБА ДА СЕ СРАМИ?.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top