Падна бакшиш од 6 000 евра во скопски ресторан

Пејачката Андријана Костадиновска добила бакшиш 6 илјади евра на свадба и крштевка во еден скопски ресторанот..

Во изјава за Либертас, таа вели дека била шокирана, но дека веројатно им ја погодила песната на гостите, а како што може да се види на видеото подолу, банкнотите од по 500 евра ги добива на пената „Милинерче“. Таа вели дека со парите планира да си купи автомобил.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top