Покана за народното собрание на Советот на Македонската заедница во Мелбурн и Викторија

Собранието ќе биде одржано во среда, 29 ноемри вс 18:30 часот.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top