Повторно метеж на Табановце и Богородица

На останатите гранични премини исто така не се забележани подолготрајни задржувања..

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен.

На граничните премини Табановце и Богородица има зголемена фреквенција на возила, но нема подолги задржувања. На останатите гранични премини исто така не се забележани подолготрајни задржувања. Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top