Сајмон Кауел му ја лапна жената на најдобриот другар

Во јавноста се појавија фотографии каде тие двајца разменуваат нежности на Карибите во јануари 2012 додека нејзиниот сопруг, пак, е оддалечен само неколку метри од нив..

Основач на X-Фактор Сајмон Кауел кој е во врска со Лорен Силверман (36), која е мажена за милионерот Ендрју Силверман, негов другар е бремена од него. Во јавноста се појавија фотографии каде тие двајца разменуваат нежности на Карибите во јануари 2012 додека нејзиниот сопруг, пак, е оддалечен само неколку метри од нив.
Извори блиски на Кауел тврдат дека бременоста не била планирана и оти тој е „шокиран“, но прифаќа дека детето е негово.
Ендрју Силверман овој месец поднел барање за развод на бракот, но не е познато дали тоа го направил откако дознал дека неговата сопруга чека дете од Сајмон. Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top