Се продава куќа во Охрид на улица Живко Чинго бр 70

На продажба е една од најубавите куќи во Охрид.

Троспратна куќа со 8 спални, 3 дупли дневни соби, 3 кујни, 3 бањи, 3 перални,
120 м2 подрумски простор со две гаражи, секој спрат има посебен влез. површина 600 м2.
Цена по договор.

За информации обратете се кај :
во Охрид - Крсте: 070 261 849
Во Мелбурн - Зоран: 0400 202 286Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top