Сопругата на Рајан Гигс ќе останеше без костим за капење

За малку сопругата ќе останеше топлес..

ФудбалеротРајан Гигс од Манчестер Јунајтед, летово се одмора во Јужна Франција заедно со својата сопруга. Но имаа еден мал инцидент. За малку сопругата ќе останеше топлес.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top