Барса и Јувентус имаат свој стил, Реал - не!

Тренерот на Атлетико Мадрид, Диего Симеоне остро го нападна градскиот ривал Реал дека нема изграден стил по кој се познава клубот, за разлика од Барселона и Јувентус.

Прочитај повеќе
Scroll To Top