Тим Бартон фати гола девојка

Според непотврдени информации, „око на девојката и фрлил“ и главниот актер во филмот Кристоф Валц..

Додека режисерот Тим Бартон снимаше во Ванкуверна покривот на една од околните згради се појавила девојка во топлес, која ги гледала филмаџиите.

Таа не останала незабележана од присутните фоторепортери, кои за миг заборавиле на филмот и објективите ги свртеле кон разголената девојка, која дури направила и неколку пози за нив.

Според непотврдени информации, „око на девојката и фрлил“ и главниот актер во филмот Кристоф Валц.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top