Урко ги покажа своите мускули на плажа

Телохртанителот веќе 20 години активно вежба на своите мускули и боречки вешти.

Дејан Митровски-Урко, телохранителот на премиерот Никола Груевски на социјалните мрежи објави фотографии од својот одмор, на кои се гледа дека тој е во топ форма.

Кик-боксерот веќе 20 години активно работи на своето тело и боречки вештини, па не е ни чудно што неговите мускули изгледаат вака.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top