Ужас: Девојка распната на крст за да го избркаат ѓаволот од неа

Хорор ја потресе светската јавност..

Хорор ја потресе светската јавност. Четворица религиски екстремисти во париското предградие Григну една недела измачувале тинејџерка за да ги избркаат демоните од неа.

Четворицата монструми на 19-годишната девојка цела недела и давале само масло и вода за да преживее, ја мачеле и тепале, а на крајот ја распнале на крст.

Најверојатно главен иницијатор ја мачењето на девојката било нејзиното поранешно момче. Тој пред судот изјавил дека неговата девојка била опседната со ѓаволот.

Судењето за грозоморниот настан продолжува во петок.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top