(ВИДЕО) Ацо Тоста испрати порака од затвор за обединување на овие избори

Ацо Тоста со порака до Македонскиот народ.

Погледнете ја пораката на Тоста од затвор во која тој порачува дека Македонскиот народ треба да се обедини на претстојните избори со цел да падне сегашната власт.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top