(ВИДЕО) АЈДЕ СИТЕ НА ХАЛКИДИКИ: Сашко Коцев со геј-пародија на Златна Бубамара

Погледнете.

Коцев е во свој филм и не штеди ниту политичари, ниту спортисти, ниту власт, ниту опозиција. На неговото мени за сатира се најде скоро секој од јавниот живот во земјава.

Видео Телеграф.мк


Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top