(ВИДЕО) Американец се воодушеви од Скопје

Американец кој дошол во Скопје да го посети својот пријател од Англија, полудел по нашиот главен град..

Погледнете како тој реагираше на Скопје...Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top