(ВИДЕО) Автомобил удри во фото студио во Лајлор, Мелбурн

Погледнете што се случило денес во Лајлор..

Денес во Лајлор, Мелбурн пијан возач го удрил автомобилот во Фото Студио по што веднаш избегал. 

На самото место веднаш присигна полицијата која што се обидува да го порнајде возачот на автомобилот, и ги испрашуваше сведоците на настанот.

Погледнете го видеото:Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top