(ВИДЕО) Болничкото обезбедување ја свитка рампата за да може Брзата помош да влезе на Клиника

Човекот од болничкото обезбедување кога не успеа да ја одглави рампата, ја свитка и возилата поминаа, по што влезе и Брзата помош..

Денеска се појави видео на кое се гледа како се блокира системот на рампата за влез на Клиничкиот центар, додека во колоната возила за влез чека и возило на Брза помош.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top