(ВИДЕО) БОМБА НА НИКОЛА ТОДОРОВ: Ако ВМРО-ДПМНЕ одлучи да бојкотира, никогаш нема да се врати пак на власт

Поранешниот министер за здравство Никола Тодоров гостуваше во „Топ Тема“ на Телма..

Никола Тодоров, поранешен министер и шеф на изборниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ во интервју за Топ тема на Телма предупредува што ќе се случи ако ВМРО-ДПМНЕ бојкотира.

Погледнете го неговото гостување на Телма:Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top