(ВИДЕО) Борисов објави видео на Фејсбук: Заев ме пречека во манастирот Св. Леонтиј

Бугарскиот премиер го пречека Зоран Заев.

Бугарскиот премиер Бојко Борисов на својот Фејсбук профил објави видео како неговит макеоднски колега Зоран Заев, во манастирот Свети Леонтиј, познат и како Водочки манастир во струмички.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top