(ВИДЕО) Член на патриотското здружение „Ќосето“ запали слика од Зоран Заев

Погледнете го видеото.

Изреволтиран од постапката да се отстрани споменикот на Ќосето член на патриотскотото здружение „Ќосето“ запали слика од Македонскиот премиер, Зоран Заев.

Погледнете го видеото и слушнете што кажа тој:Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top