(ВИДЕО) Дара Бубамара не знаела дека допира змија, погледнете ја нејзината реакција кога ја здогледала

Во новата емисијата "Амиџи шоу" настанава вистински хаос кога во студиото се појавила вистинска змија..

Поради Ноќта на вештерките, Огнен Амиџиќ смислил нова игра во која Дара Бубамара требало да погоди што има во кутијата. Дара храбро ја спуштила раката и неколку пати ја допрела змијата и заклучила: "Ова е нешто лигаво".

Тогаш Амиџик дозволил да погледнете што има во кутијата па кога погледната почнала да вреска и скока во студиото.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top