(ВИДЕО): Дебата со Беса Арифи и Слаѓана Тасева во „360 Степени“

Во новото издание на „360 степени“:.

– Дебата со универзитетската професорка Беса Арифи и претседателката на Транспаренси Интернешнл, Слаѓана Тасева

– За пресудите за „Диво насеље“ и барањата и ветувањата за меѓународна истрага

– За изјавата на премиерот Зоран Заев за двајцата функционери кои се под истрага

– За тоа дали ДУИ е амнестирана

– Нова СаботажаCopyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top