(ВИДЕО): До каде стигна технологијата

Новиот робот на Google.

Google официјално го претставија нивиот нов робот. Погледнете го тука:Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top