(ВИДЕО) Другарите му провалиле дома и направиле од секоја чешма да тече пиво

Голема е можноста ова да е вирална реклама за холандското пиво "Tui".

Голема е можноста ова да е вирална реклама за холандското пиво "Tui", но дури и да е така, идејата во секој случај е генијална и никој не би се жалел доколку кај него провалат вакви "разбојници".

Доколку и вие сакате да направите вакво нешто за вашите пријатели, тогаш погледнете го видеото.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top