(ВИДЕО) Ексклузивно интервју на Солза Грчева за 3ZZZ

Интервју на поранешната пратеничката Солза Грчева.

Водителот на македонската програма за радиото 3ZZZ, Ицо Најдовски направи интервју во поранешната пратеничка, Солза Грчева во кое што разговараа за договорот со Бугарија и за спорот со името.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top