(ВИДЕО) Елена Јовческа со уште една прекрасна преработка на песната „Машала“

Добро познатата песна Машала со нов аражман.

Добро познатата песна Машала со нов аражман и во изведба на Елена Јовческа,спотот е снимен во селото Штавица прилепско познато по снимањето на многу  филмови, погледнетего видеото  кое го сними ИН продукција а премиерно беше промовиран на Сателитската ИНТВ./ intvau.comCopyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top