(ВИДЕО) Еве како се асфалтираат патиштата во Австралија

Погледнете со каква технологија и брзина се асфалтираат патиштата низ Австралија..

Погледнете го видеото…Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top