(ВИДЕО): Германската полиција го запре конвојот турски сватови кои тргнале по невестата

Интересна ситуација на раскрсница во градот Хамбург..

На германските полицајци не им е јасно што прават овие со сирените и со непочитувањето на никакви сообраќајни правила.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top