(ВИДЕО) Гласаше лидерот на ИНТЕГРА, Д-р Љупчо Ристовски

Денес се одржуваат парламентарните избори во Република Македонија, лидерот на партијата ИНТЕРГА, Љупчо Ристовски го даде својот глас..

Денес во 11;55 или во “пет до дванаесет“ на избирачко место во нас. Пинтија, Скопје, гласаше лидерот на ИНТЕГРА д-р Љупчо Ристовски.

Притоа упати порака на охрабрување и трезвеност:ж

Погледнете го видеото:Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top