(ВИДЕО) Голи во Куќата на стравот

Во Пенсилванија се појави нова необична атракција која привлече многу луѓе - Куќата на стравот во која мора да влезете голи..

Во рамките на "Шоктоберфест" во Пенсилванија, во градот Синкинг Спринг, посетителите на локалните Куќи на стравот мораат да учествуваат во необичниот предизвик - "Голи и преплашени".

"Мислам дека ова е прв пат хорор атракција да им се нуди на посетителите во "гола верзија"", кажа сопственикот Патрик Конопелски, инаку претседател на Меѓународното здружение на атракции со духови.

За 20 долари, колку што чини влезницата, имате прилика да влезете целосно голи во куќата која се наоѓа во паркот на стравот и ужасот.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top