(ВИДЕО) ХРАБАР ИЛИ ЛУД? Се соблекол гол и му застанал на патот на ураганот

Лејн Питнам со знаме во раката застанал на улицата и повикал: “Само се однесувам слободно и американски”..

И покрај апелите на надлежните сите од погодените области од ураганот да се евакуираат, еден Американец стана хит кога објави видео на кое речиси целосно гол и се спротивставува на бурата.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top