(ВИДЕО) ИНТЕГРА: Сет на мерки за справување со корнавирусот

Прес конференција на ИНТЕГРА.

Лидерските тимови на ИНТЕГРА – Македонска конзервативна Партија подготвија: „План 24“ - Сет на мерки за справување со потенцијалната епидемска опасност од коронавирусот во Македонија.

Проследете го видеото:Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top