(ВИДЕО) Како се одвива трансферот на власта во институциите

Погледнете....

Погледнете го најновиот скеч на Фчерашни новости за трансферот на власта.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top