(Видео): Како жените прифаќаат комплименти

Погледнете како жените прифаќаат комплименти.

Нов скеч на комичарката Ејми Шумер покажа – колку жените се лоши во прифаќањето комплименти.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top