(ВИДЕО) Кандидатот за пратеник Никола Ставрески гостин на радио 3ZZZ

Никола Ставрески на радиото 3ZZZ ја презентираше својата изборна програма..

Кандидатот за пратеник во Викторискиот парламент за Томастаон, Никола Ставрески денес гостуваше на македонската програма на радиото 3ΖΖΖ, чиишто водител е Ицо Најдовски - Перин.

Целото интервју погледнете го во видеотο:


Еве како можете да Гласате за Никола Ставрески:Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top