(ВИДЕО) Ќе го гледате во еден здив: Или е многу храбар или е многу луд !

Или е многу храбар или е многу луд !.

На видеото може да се види како морнар гали ајкула како да е негово домашно милениче. Нема што да се каже, или е премногу храбар или е премногу луд.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top