(ВИДЕО) ЌЕ ВИ ЗАМРЗНЕ КРВТА: Девојка за влакно избегна смрт

На видеото се гледа како жена за влакно избегнува сигурна смрт..

За да ги предупредат луѓето за опасноста од железничкиот превоз и да ја подигнат свеста за тоа прашање, од градскиот превоз на Окланд, Нов Зеланд споделија видео на интернет кое го шокира секој што ќе го погледне.Copyright 2017 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.
Scroll To Top